Strona główna/Aktualności/Ważna informacja dla rodziców

Ważna informacja dla rodziców

18 Marca 2020

        W związku z zaistniałą sytuacją i zawieszeniem działań dydaktyczno - wychowawczych - to decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa - gorąco zachęcamy do podjęcia w domu wspólnych zabaw edukacyjnych. W związku z tym, systematycznie będziemy umieszczać propozycje zabaw związanych z dominującą danego dnia w przedszkolu aktywnością. Proponowane przez nas zabawy dostosowane będą do poszczególnych grup wiekowych i wysyłane będą z programu ATM (program z którego wysyłane są płatności na Państwa e-mail). Proponujemy logować się na profil eprzedszkole.

Dodatkowo na naszej stronie internetowej www.przedszkole.gorzyce.pl pojawiać się będą ćwiczenia, inspiracje, ciekawe strony edukacyjne dla rodziców i dzieci.

Zachęcamy do założenia dzieciom teczek i gromadzenia wykonanych przez dzieci prac W momencie powrotu do przedszkola, dzieci które przyniosą teczki z pracami (mogą być rówież inne prace plastyczne wykonane przez dzieci, wynikające z ich twórczej fantazji - nie tylko te zaproponawane przez nas ;-) - otrzymają małą niespodziankę.

 

Serdecznie pozdrawiamy wszystkich przedszkolaków i rodziców :-)

 

Grono Pedagogiczne PP Kraina Uśmiechu w Gorzycach

 

RODZICU, PAMIĘTAJ!

To tylko propozycje wspólnych zabaw!!!

 

do góry