Strona główna/Aktualności/Informacja na temat użytkowania kart elektronicznych (..)

Informacja na temat użytkowania kart elektronicznych systemu ATM

27 Sierpnia 2020
 1. Pobyt dziecka w przedszkolu rejestrowany jest w oparciu o elektroniczny system ATM kids.
 2. Do elektronicznej rejestracji czasu pobytu dziecka w przedszkolu służy karta.
 3. Przedszkole zapewnia każdemu dziecku jedną kartę nieodpłatnie. Karta ta stanowi własność przedszkola i przy rozwiązaniu umowy z przedszkolem, opiekun zobowiązany jest do jej zwrotu.
 4. Opiekun ma prawo odpłatnie zamówić dodatkowo dowolną liczbę dyskietek lub breloczków w cenie 7zł karta lub breloczek zbliżeniowy w cenie 8 zł należy jednak doliczyć koszt przesyłki, która wynosi 12,30 dzielona przez ilość osób zamawiających,       ( aby zmniejszyć koszt dostawy proponujemy dla osób chętnych zapisy na dodatkowe karty do końca września)
 5. Zgubienie nieodpłatnie otrzymanej dyskietki skutkuje koniecznością jej odkupienia  lub zastąpienia inną posiadaną dyskietką.
 6. Opiekun przyprowadzając dziecko jest zobowiązany do zarejestrowania na czytniku jego wejście i  wyjście z przedszkola za pomocą karty  indywidualnie przydzielonej dziecku. Bardzo prosimy zwracać uwagę na czas odbicia kart.
 7. W przypadku naruszenia deklarowanego czasu pobytu dziecka w przedszkolu system naliczy odpłatność za każdą kolejną rozpoczętą godzinę w wysokości 1zł.  np.: dziecko zdeklarowane jest od 8.00 do 15.00 do każdego wejścia i wyjścia ma dodatkowe 15min jeśli odbije się o 7.45 nie zostaje naliczona złotówka jeśli jednak odbicie nastąpi o 7.44 system dolicza 1 zł tak samo jest z wyjściem do  godz. 15.15 nie jest naliczana dopłata  jednak jeśli odbicie nastąpi o 15.16 wtedy automatycznie  następuje dopłata 1 zł.
 8. W przypadku uroczystości organizowanych przez Przedszkole w godzinach wykraczających poza godziny deklarowane nie będzie naliczana dodatkowa opłata za pobyt dziecka. Zmiany te będą wprowadzane przez Przedszkole ręcznie, bez konieczności składania wniosku przez rodzica.
 9. Osoby, które posiadają karty ATM, dzięki którym rejestrowały się w innych przedszkolach muszą pamiętać, że na tą chwilę karty te w naszym przedszkolu nie będą działały jednak jest możliwość uaktywnienia ich w naszej placówce należy podać intendentowi numery kart wraz z imieniem i nazwiskiem dziecka.
 10. Każdy opiekun ma obowiązek zarejestrować się do systemu ATM, albowiem w taki właśnie sposób nauczyciel może wysyłać wiadomości i informacje dla rodziców jak również dzięki logowaniu się do systemu sprawdzamy odpłatność za przedszkole. Intendent musi najpóźniej do 5 każdego miesiąca zamkną system, w momencie zamknięcia pojawia się płatność wraz z  indywidualnym nr konta, osoby zarejestrowane otrzymują również wiadomość o płatności na emaila. Jeżeli jednak ktoś nie otrzymał takiej wiadomości prosimy poinformować pracownika przedszkola o takim fakcie.  Płatność należy uregulować do 10 każdego miesiąca.
 11. Aby zarejestrować się do systemu ATM należy wejść na stronę internetową rodzic.eprzedszkole.com.pl następnie kliknąć zarejestruj się można to zrobić poprzez 3 sposoby  Faceboka, konto Google, lub poprzez tradycyjny sposób email.
 12. W wyjątkowych sytuacjach takich jak np. starsza osoba lub brak możliwości korzystania z internetu intendentka może zgodzić się na wysyłanie płatności przez wiadomość sms, należy jednak ją o tym wcześniej poinformować.
 13. Brak wpłaty za przedszkole intendentka przypomina sms (może się jednak zdarzyć, że otrzymacie państwo takie przypomnienie mimo, że przelaliście pieniążki. Spowodowane to będzie brakiem zaksięgowanej płatności w system ATM , którego intendent nie widzi jeszcze w swoim programie, w takim wypadku prosimy o sms zwrotny „ ZAPŁACIŁAM” aby pracownik mógł mieć na uwadze tą płatność.
 14. Jeśli przypomnienia o braku płatności po przez sms nie skutkuje intendenta wystawia upomnienie w formie papierowej, do którego doliczany będzie koszt upomnienia. Otrzymują je państwo osobiście w przedszkolu lub po przez pocztę. Jeśli jednak nie zostanie uregulowana płatność wystawione zostanie WEZWANIE DO ZAPŁATY.
 15. Bardzo prosimy o dokładne dokonywanie płatności co do grosza tak jak wskazuje program ATM, nie zaokrąglać sumy, albowiem pracownik jest zmuszony wtedy zwracać różnicę nawet jeśli będzie to suma 1 gr wiąże się to z dodatkowymi czynnościami.
 16. Jeżeli będą jakieś pytania czy problemy intendent służy swoją pomocą.
do góry