Strona główna/Aktualności/Drodzy Rodzice zapraszamy na spotkanie organizacyjne !

Drodzy Rodzice zapraszamy na spotkanie organizacyjne !

21 Sierpnia 2020

         W związku z obecną sytuacją związaną z epidemią koronawirusa, przedszkole pracuje w zaostrzonym reżimie sanitarnym według wytycznych MEN  i GIS.

         Początek nowego roku szkolnego zawsze poprzedzało ogólne zebranie z rodzicami oraz spotkania z wychowawcami, ale ograniczenia związane z COVID-19 oraz  troska o Wasze zdrowie, mobilizują nas do zorganizowania zebrania wyłącznie w formie spotkań grupowych  - w salach poszczególnych grup z wychowawcą.  Zebrania grupowe będą  okazją, aby wejść na teren przedszkola i zwiedzić salę zajęć swojego dziecka.

Bardzo prosimy o aktywny udział w spotkaniu, w trakcie którego będą poruszane istotne kwestie związane z organizacja roku szkolnego zgodnie z wytycznymi GIS oraz MEN, takie jak:
  • zasady przyprowadzania i odbierania dziecka (szatnie) w reżimie sanitarnym i z zachowaniem procedur obowiązujących w przedszkolu.;
  • sposób organizacji pobytu dziecka w przedszkolu - poznanie warunków dotyczących pobytu w sali przedszkolnej;

W związku z organizowaniem pracy przedszkola w reżimie sanitarnym prosimy wszystkich rodziców o wypełnienie, podpisanie przez obojga rodziców i dostarczenie do przedszkola  dokumentów do 1 września 2020r. (Dokumenty będą zamieszczone na stronie internetowej przedszkola oraz będą do pobrania w przedszkolu w czasie zebrania).

W zakresie wychowania przedszkolnego obowiązują wytyczne przeciwepidemiczne Głównego Inspektora Sanitarnego z 2 lipca br. dla przedszkoli, oddziałów przedszkolnych oraz instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3.

Serdecznie zapraszam 27 sierpnia 2020r (czwartek)

Spotkania dla poszczególnych grup rozpoczną się w wyznaczonych godzinach:

16.30-  I grupa "Krasnoludki" 

16.45- II grupa "Biedronki"

17.00 - III grupa  "Smerfy"

17.15 - IV grupa "Nutki"

Ze względu na reżim sanitarny prosimy rodziców przed wejściem do budynku przedszkola o zdezynfekowanie rąk. Prosimy o przestrzeganie reżimu sanitarnego - zachowanie odpowiedniej odległości i posiadanie maseczki.

Dyrektor PP Kraina Uśmiechu 
Joanna Tomala - Gądek

ołówek

do góry